Praūžė konferencija

2023 m. spalio 26 d. praūžė jau tradicija tapusi nuotolinė šalies mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencija „Knyga – būdas pažinti save“. Įvadinėje dalyje savo skaitymo kultūros patirtimi dalinosi renginio svečiai: Nyderlanduose gyvenanti rašytoja, knygų apžvalgininkė ir skaitytojų klubo įkūrėja Rasa Sagė; Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas, prozininkas ir dramaturgas Dominykas Matulionis; poetas, prozininkas ir kritikas Linas Daugėla. Džiugu, kad konferencijos šešiose sekcijose dalyvavo net 36 šalies progimnazijų ir gimnazijų mokiniai, kurie, pristatydami mėgstamiausius kūrinius, vertino juos, dalinosi įžvalgomis, tyrimais, rekomendacijomis, kūrybiškai ekranizavo ar kitaip interpretavo. Džiaugiamės, kad kartu skleidžiame knygų skaitymo kultūrą.