Knygos diorama - pasaulis dėžutėje

Dėmesio!

Kovo-balandžio mėn. vyko mokinių paroda-konkursas „KNYGOS DIORAMA – PASAULIS DĖŽUTĖJE“, kuriame dalyvavo ne tik mūsų gimnazijos, bet ir Vilniaus „Žaros“ gimnazijos mokiniai. Skelbiame konkurso nugalėtojus:

I vieta - Darja G. (Vilniaus „Žaros“ gimnazija, II GA kl.) Dioramą sukūrė pagal K. Borutos „Baltaragio malūnas“

1. Gerviatovič Darja I vieta

II vietaIrma S., Roberta Z. (Vilniaus „Laisvės“ gimnazija, IIB kl.). Dioramą sukūrė pagal Mr. Midnight „Fran Bow“

2. Mr. Midnight Fran Bow 2 vieta

III vietaIID kl. mokiniai (Vilniaus „Laisvės“ gimnazija). Dioramą sukūrė pagal Ch. Wolf „Angelų miestas“

3. Christa Wolf Angelų miestas 3 vieta

Už kūrybiškumą:

Oksana I. (Vilniaus „Žaros“ gimnazija, II GA kl.). Dioramą sukūrė pagal K. Borutos „Baltaragio malūnas“

5. Iljina Oksana už kūrybiškumą

Rima P., Kamilė V., Laura V. (Vilniaus „Laisvės“ gimnazija, IID kl.). Dioramą sukūrė pagal P. Weir „The Truman Show“

Augustė Ž. (Vilniaus „Laisvės“ gimnazija, IIB kl.). Dioramą sukūrė pagal K. Torp „MONSTRŲ BIURAS. VAKARO PASAKAITĖ“

Už originalumą:

Laisvyda G., Kamilė J., Diana J., Sandra T. (Vilniaus „Laisvės“ gimnazija, IA kl. mokiniai). Dioramą sukūrė pagal J. T. Forbes „Return to Labyrinth“

Karolina T. (Vilniaus „Žaros“ gimnazija, II GA kl.) Dioramą sukūrė pagal K. Borutos „Baltaragio malūnas“

4. Taraškevič Karolina už originalumą

Neida R., Vita S., Gabrielė O. (Vilniaus „Laisvės“ gimnazija, IID kl.). Dioramą sukūrė pagal A. C. Doyle „Šerlokas Holmsas“

Augustė D., Vilius A., Motiejus J. (Vilniaus „Laisvės“ gimnazija, IA kl.) M. Ceras „ACE VENTURA PET DETECTIVE“

Mūsų gimnazijos mokinių kurtomis dioramomis galite pasidžiaugti užsukę į biblioteką.